Träna med en personlig tränare

 

  • Få skräddarsydd träning för dig
  • Förbättra din hälsa och välbefinnande
  • Få extra motivation och öka din prestation
  • Välj själv den PT som du vill träna med

 

Vill du enklare komma igång eller vill du ha hjälp av en specialist att nå dina tränings- och hälsomål? Att träna med någon av våra personliga tränare gör det både lättare att komma igång, hålla igång och nå dina önskade resultat.

Vill du boka tid med en personlig tränare?

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig.

Vi som jobbar här

Våra licenserade personliga tränare är erfarna i att programmera och utföra engagerande träningspass efter din individuella förmåga, behov och mål. De är alla kvalificerade att utföra vår unika hälsoanalys som är det bästa sättet att ta reda på din nuvarande hälsostatus och kunna skräddarsy träningsupplägg efter dina förutsättningar.

Mimmi Wendel
mimmi.wendel@medfit.se
Oscar Jansson
oscar.jansson@medfit.se
Filip Kovacevic
filip.kovacevic@medfit.se
Anne Brolén
anne.brolen@medfit.se
Gunnar Loohagen
gunnar.loohagen@medfit.se
Martin Dolk
martin.dolk@medfit.se
Viktoria Wahlgren
viktoria.wahlgren@medfit.se
Pavel Cassius
pavel.cassius@medfit.se